• Facebook

Platforma e-learningowa przeznaczona dla osób uczących się w szkołach i na uczelniach o profilach medycznych i pokrewnych

O portalu

  1. Portal umożliwia korzystanie z 14 tysięcy pytań w języku polskim i 14 tysięcy w języku angielskim. Pytania te zostały stworzone przez fachowców, praktykujących lekarzy, wyłonionych w otwartej procedurze zapytania ofertowego, na podstawie podręczników rekomendowanych do nauki Lekarskiego Egzaminu Końcowego (LEK) i Lekarskiego Dentystycznego Egzaminu Końcowego (LDEK). Pytania zostały stworzone poprzez systematyczne, strona po stronie, przetworzenie podręczników na pytania jednokrotnego wyboru, z trzema odpowiedziami. Ilość pytań będzie stopniowo powiększana.
  2. Wersja anglojęzyczna portalu, w tym pytania, została przetłumaczona na język angielski przez fachowców – praktyków z poszczególnych dziedzin.
  3. Serwis zawiera moduły tematyczne z wszystkich przedmiotów wymaganych do zaliczenia LEK i LDEK, ale również z pozostałych przedmiotów wykładanych na studiach i w szkołach medycznych i około medycznych, tj. np. pielęgniarskich, kosmetologicznych, fizjoterapeutycznych, czy np. ratownictwa medycznego. W chwili obecnej serwis zwiera pytania z 31 przedmiotów.
  4. QSMedic to serwis e-learningowy aktywnie wspomagający naukę przedmiotów medycznych poprzez dostosowanie treści testów do poziomu wiedzy. Serwis sam miesza pytania i kolejność odpowiedzi, powraca do pytań, na które udzielono błędnej odpowiedzi, wskazuje stronę w podręczniku, na której znajduje się odpowiedź na pytanie.
  5. Serwis działa również na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu można uczyć się praktycznie wszędzie tam, gdzie można skorzystać z tabletu, lub smartphona.
  6. Użytkownicy sami wybierają zakres egzaminu, ilość pytań w sesji, czas odpowiedzi. Możliwe jest też odbycie symulowanego egzaminu LEK, lub LDEK. Serwis sam gromadzi i wskazuje użytkownikom statystyki odpowiedzi, umożliwiając śledzenie postępów w nauce.
  7. Opłata za miesięczne korzystanie z serwisu to niewiele ponad 20 zł; możliwe jest również wykupienie abonamentów kwartalnych i rocznych z dużymi upustami cenowymi.
  8. Stworzone przez użytkowników QSMedic testy mogą być przerobione na plik audio, lub pdf, dzięki czemu można z nich korzystać również bez dostępu do serwisu on – line.
  9. Serwis umożliwia tworzenie własnych e – booków na podstawie testów i odsłuchiwanie ich w wersji audio.
  10. Portal umożliwia wymianę wiedzy pomiędzy użytkownikami, wymianę plików z notatkami, zakładanie wątków na forum, dyskusję i porównywanie statystyk uczestników, co w zamierzeniu ma stanowić platformę wspólnej nauki uczniów i studentów.

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Innowacyjna gospodarka - narodowa strategia spójności

Zaloguj się

  lub   Załóż swoje konto!
Nie pamiętasz hasła? |  Nie pamiętasz nazwy? | 
×

Zarejestruj się


Rejestrując się akceptujesz regulamin QsMedic.


    Zaloguj
×